Сергій Чернов: В підготовлених кадрах в першу чергу має бути зацікавлена держава

CORLEAP підтримала ініціативу голови Харківської обласної ради Серія Чернова, щодо створення Академії державного управління Східного партнерства.

Пропозицію CORLEAP щодо організації Академії державного управління Східного партнерства успішно впроваджено в документі ЄС щодо пріоритетів на період після 2020 року: «Підвищення стійкості — Східне партнерство забезпечує успіх для всіх».

«Мають навчатися всі! Як раз мова йде про те, щоб ми створили конкуренцію для вже існуючих шкіл в Україні. Сенс в організації перепідготовки, короткострокового навчання, але системного.

І наше завдання охопити не тільки керівників, потрібно залучити усіх без виключення фахівців виконавчих апаратів, комітетів органів місцевого самоврядування: депутатів різних рівнів, громадських активістів, які хочуть долучатися до прийняття і реалізації рішень спільно з органами місцевого самоврядування. І чим ширше буде коло людей, до яких ми зможемо донести сучасні знання і кращі практики, тим швидше ми будемо рухатися в реалізації реформи децентралізації, і зможемо створити умови для ефективного управління по створенню спроможних громад України», – говорить Сергій Чернов.

Передбачається, що Академія державного управління Східного партнерства зі штаб-квартирою в одній з країн-партнерів буде обслуговувати органи місцевого/регіонального самоврядування і враховуватиме специфічні потреби державного управління на регіональному рівні.

Нагадаємо.