Сергій Чернов: УАРОР готує звернення до Президента України щодо зустрічі для вирішення проблем райрад

Українська асоціація районних та обласних рад готує звернення до Президента України де підніме проблемні питання діяльності районних рад та попросить зустрічі для їх обговорення.

Про це зазначив Президент УАРОР Сергій Чернов в ході всеукраїнської онлайн-наради з актуальних питань діяльності районних рад.

«Головні тези Звернення я озвучу вже завтра, під час засідання Палати регіонів Конгресу місцевих та регіональних влад При Президентові України. Зокрема, нагадаю про повноваження та фінансування органів місцевого самоврядування субрегіонального рівня», — зазначив Сергій Чернов.

«Крім того, Конгресі підніму питання про переведення районних рад з Палати місцевих влад до Палати регіонів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відповідно до європейської практики організації таких консультативно-дорадчих органів», — доповнив Президент УАРОР.

Довідково. 3 червня на засіданні Палати місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, проблеми районних рад розглянуті не були, що викликало обурення в їх очільників.

Нагадаємо.