Останні новини

Перші в Україні. Магістри з адміністративного управління ОТГ

6 лютого в Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова відбулося урочисте вручення дипломів 35 випускникам магістратури за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

Слухачі навчалися за освітньою програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами».

Перший набір слухачів був здійснений з числа працюючих у сфері публічної влади фахівців Лозівського району. Протягом двох років управлінці навчалися за заочно-дистанційною формою, з обов’язковим вивченням кращого закордонного досвіду.

«Переконаний, що ці два роки були для вас продуктивними, ви отримали нові знання, контакти і головне – маєте можливість застосувати ці навички в практичній площині. Дякую усім, хто брав участь у підготовці і реалізації цього пілотного проекту та вітаю дипломованих магістрів управління громадами»Сергій Чернов, голова Харківської обласної ради.

Дипломні роботи випускників були направлені на вирішення практичних проблем, з якими стикаються об’єднані територіальні громади на шляху створення, функціонування та розвитку.

«Вважаю, необхідним, щоб органи місцевого самоврядування  щорічно при формуванні своїх бюджетних програм закладали кошти на  підготовку та перепідготовку кадрів».

За словами очільника облради, фахівці з адміністративного управління ОТГ – одна із своєчасних відповідей на основний виклик у впровадженні реформи місцевого самоврядування, синергія науки і практики.

«Підготовка якісних кадрів, які зовсім по-новому повинні організувати роботу на місцях і довести, що прийняті законодавчі акти – ефективні і реформа з децентралізації влади також є самодостатньою й потрібною для людей», – підкреслив Сергій Чернов.

 

Голова обласної ради також висловив переконання, що на базі університету ім. Бекетова у майбутньому будуть навчатися не тільки фахівці громад Харківщини, а і громади з усієї країни.

Нагадаємо.