В Харківському виші пройшов фестиваль науки

Понад сотні школярів з Харківського регіону, а також Запорізької та Кіровоградської областей представили гостям свої наукові проекти.

Фестиваль традиційно пройшов в НТУ «ХПІ» і став завершенням другого сезону двотижневої інтенсивної школи STEMcamp School НТУ «Харківський політехнічний інститут».

За час літньої STEM-школи вони спроектували макети «розумного будинку» і електростанції, сконструювали роботів, розробили технологію створення фарб, бенгальських вогнів, молекулярної кухні, прототип електричного генератора автономної зарядки телефону, навчилися очищати воду від домішок, створювати 3D-моделі та багато іншого.

STEM-освіта розвивається по всьому світу. Учасники STEMcamp School, які працювали в невеликих командах, презентували свої 19 наукових проєктів за напрямами: енергетика, екологія, фізика, електроніка, робототехніка, хімія, 3D-моделювання.

За словами організаторів, проєкт STEMcamp School триватиме й надалі. Він доступний для всіх дітей, у тому числі з особливими потребами.

Довідково. STEMcamp School НТУ «ХПІ» – інтенсивна літня школа для дітей, організована в 2018 році молодими вченими НТУ «ХПІ» за підтримки Посольства США в Україні. Слухачами першого сезону школи були 100 школярів м. Харкова та області. Протягом 10 днів вони працювали з вченими вишу та розробляли свої проєкти.

Головна мета в тому, що дитина не просто знайомиться з новими напрямами розвитку точних наук та інженерії, а вчиться реалізовувати вивчене на практиці.

Нагадаємо.