Останні новини

Сергій Чернов порекомендував керівникам різних структур подумати над темпами реалізації запланованого після карантину

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов на своїй сторінці в Фейсбук звернувся до керівників структур різних сфер діяльності.

Очільник облради рекомендує вже зараз подумати над подальшими планами, аби карантинні заходи не вплинули на реалізацію поставлених задач до кінця року.

«Періодично аналізую статистику щодо соціально-економічної ситуації на Харківщині. Мушу зауважити, що реформа децентралізації, яка зараз реалізується в нашій країні, значно розширила можливості регіонів. Упевнений, ви також це бачите. Держава разом з додатковими ресурсами передала на місця і нові повноваження, окремі не забезпечені фінансами. До слова сказати, частина важливих повноважень і поправок до Конституції поки що перебуває на стадії обговорення.

У минулому році на Харківщині були втілені десятки проектів, пов’язані з ремонтом об’єктів освітньої та медичної сфер. І все це в паралельному процесі з реалізацією державних реформ, в тому числі і в цих галузях.

Багато інфраструктурних проблем, які накопичувалися десятиліттями, потребують сьогодні значних фінансових витрат. Додатковий ресурс доводиться направляти і на виконання зростаючих соціальних стандартів. Через це область сьогодні не може в повній мірі задовольнити всі нагальні потреби. Крім того ми ще не знаємо, в яких масштабах епідемія коронавіруса зачепить наш регіон і які кошти ще знадобляться на боротьбу з вірусом.

Однак за фактом, в ці три тижні ми з вами маємо призупинений звичайний спосіб життя. Я хочу звернутися до політиків, керівників різних рівнів, чия діяльність на даний момент не пов’язана з охороною здоров’я. Ми взяли гарний старт, але після карантинних заходів буде дещо втрачено час. У всіх вас є кілька тижнів на те, щоб зосередитися і зрозуміти, як побудувати роботу на ввірених вам об’єктах таким чином, аби до кінця року встигнути реалізувати все заплановане».

Нагадаємо.