Останні новини

Сергій Чернов: Як депутат я і надалі власним коштом допомагатиму медичним установам Красноградщини

Депутат обласної ради Сергій Чернов ініціював за власний кошт матеріальну допомогу медичним та силовим структурам Красноградщини.

«Щодня ми фіксуємо у світі й державі ріст захворюваності на коронавірус. На жаль, у геометричній прогресії.

 У боротьбі з інфекцією на передовій зараз медичні працівники. Ми маємо подбати про них, бо, як виявилося, вони сьогодні найбільш вразливі. Сумний досвід інших областей це підтверджує.

За моєї особистої ініціативи, як депутата обласної ради від Красноградщини, медики Красноградської ЦРЛ сьогодні отримали 100 аптечних наборів першочергових медпрепаратів. А на потреби власне лікарняної установи та її пацієнтів передано те, що у нинішній ситуації найнеобхідніше – елементарні засоби захисту: змінні медичні халати, рукавички, марлю, вату, спирт і спиртові антисептики тощо.

В умовах карантину і посиленого нагляду за його дотриманням у зоні епідеміологічного ризику й правоохоронці. Тож, поліцейські Красноградського району теж були оснащені аптечними наборами.

Я й надалі власним коштом приділятиму увагу цьому питанню. Медики первинної ланки, що працюють в амбулаторіях Красноградщини, цього тижня будуть забезпечені аналогічними комплектами ліків.

Водночас хочу наголосити. Органи місцевого самоврядування – найближча до людей влада. За цих складних та непередбачуваних обставин, ради усіх рівнів Харківщини – від сільських до регіонального – спрямовують фінансові ресурси на першочергові потреби громад.

Ініціатива і конкретні дії усіх нас і кожного зокрема зараз важливі. Усвідомлення небезпеки, людяність і згуртованість допоможуть нам гідно пройти це випробування».

Про це голова Харківської обласної ради Серій Чернов повідомив на своїй сторінці в Фейсбук.

Нагадаємо.