УАРОР бере участь в реалізації Програми мобільності молоді 2020

Представники Української асоціації районних та обласних рад днями обговорили із Заступником Міністра молоді та спорту України Олексієм Сівіріним шляхи співпраці з реалізації Програми мобільності молоді 2020.

Як зазначили у Міністерстві, більше половини молодих людей не виїжджало за межі області за останні три роки, і тільки 3% мають членство в молодіжних та дитячих організаціях (за даними соціологічного дослідження «Молодь України – 2019»).

Метою Програми є залучення молоді до активної участі в суспільному житті, підвищити її самостійність, життєстійкість та спроможність. Для цього відбуватимуться обміни молоддю між регіонами України. Будуть сформовані групи учасників у кожній області, які подорожуватимуть країною та пізнаватимуть її різноманіття і розвиватимуть інститути громадянського суспільства.

Допомагати їм будуть ментори – досвідчені люди, які пройдуть спеціальне навчання та будуть мотиваторами і наставниками для учасників.

До участі у програмі залучатиметься молодь віком 14-21 рік. На першому етапі буде розроблена нормативно-правова база та концепції програми мобільності молоді. З квітня цього року планується запустити пілотні проекти між кількома регіонами України. Повноцінно програма запрацює до кінця року.

Нагадаємо.