Останні новини

Харківські школярі стали срібними призерами Міжнародного турніру фізиків

Збірна команда Харкова «Момент імпульсу» завоювала срібні медалі на ХХIV Міжнародному турнірі юних фізиків, який пройшов у Кутаїсі.

Збірна команда Харкова стає срібним призером Міжнародного турніру юних фізиків четвертий рік поспіль.

Цього року в турнірі взяли участь 15 команд з різних країн. Україну представляла збірна команда Харкова, багаторічний переможець міських та Всеукраїнських турнірів юних фізиків.

До складу команди увійшли випускники та учні 10 класу Харківського ліцею №161 «Імпульс», а також випускник Харківського фізико-математичного ліцею №27 Ілля Шкірко.

Команду готували заслужений учитель України, кандидат фізико-математичних наук, старший науковий співробітник Інституту радіофізики та електроніки імені О. Я. Усикова Захар Майзеліс і студент Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, переможець Міжнародного студентського турніру 2021 року Григорій Овчаренко.

Довідково. Зазначимо, Міжнародний турнір юних фізиків (International Young Physicists’ Tournament – IYPT) вважається одним з найскладніших наукових конкурсів в світі. Турнір проходить щорічно, починаючи з 1988 року, в різних країнах. У ньому беруть участь школярі старших класів, змагаючись в умінні вирішувати складні дослідницькі проблеми і відстоювати свої рішення у наукових дискусіях. Всі етапи змагань IYPT проходять англійською мовою.

Нагадаємо.