Останні новини

Мінрегіон частково врахував пропозиції УАРОР до Законопроєкту

Міністерство розвитку громад та територій України частково врахувало пропозиції Української асоціації районних та обласних рад до Законопроєкту Про особливості стимулювання регіонального розвитку.

Про це повідомив Президент УАРОР Сергій Чернов. Зокрема, врахована пропозиція стосується переліку регіональних полюсів економічного зростання.

«У статті 13 законопроекту «Підтримка розвитку регіональних полюсів економічного зростання» передбачено, що перелік регіональних полюсів економічного зростання визначатиметься рішенням Кабінету Міністрів України на основі об’єктивних показників та консультацій відповідно з Радою Міністрів Автономної Республіки Крим, обласними державними адміністраціями та органами місцевого самоврядування територіальних громад, що потенційно належать до таких територій, проведених у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Пропонуємо уточнити об’єктивні показники, для цього частину другу статті 13 законопроекту після слів «об’єктивних показників» доповнити словами «(з урахуванням ефективності використання бюджетних коштів та кількості мешканців територій)».», — йдеться  у врахованій пропозиції УАРОР.

Законопроєкт підготовлений з метою удосконалення механізмів стимулювання розвитку регіонів та окремих типів територій, встановлення критеріїв для територій, що потребують  особливої  уваги з боку держави.

Нагадаємо.