Сергій Чернов: Завдяки мініпроєктам у Богодухові оновлюється інфраструктура освітньої галузі

Завдяки реалізації мініпроєктів – переможців обласного конкурсу «Разом в майбутнє» у Богодухові оновили інфраструктуру освітньої галузі та рекреаційні зони.

Презентовано п’ять з дев’яти мініпроєктів, що здобули перемогу у 2020 році.

За ініціативи «Квартального комітету «Східна», до якого увійшли мешканці вулиць Івченка, Генерала Нікітіна та провулків Глобіна, Латіна, Кленівського, встановлено спортивний майданчик, на якому займатися зручно буде як малечі та молоді, так і дорослим й пенсіонерам. Встановлено 10 спортивних тренажерів й альтанку.

Загальна вартість мініпроєкту «Життя та дозвілля квартального комітету «Східна»: від малечі до дорослих» склала 299,5 тис грн, з яких половина – співфінансування з обласного бюджету, решта – кошти міського бюджету та конкурсанта.

У дошкільних навчальних закладах шляхом впровадження мініпроєктів вдалося провести ремонтні роботи у дитячих садках. Зокрема, батьківська рада Богодухівського ДНЗ (ясла-садок) №3 реалізувала проєкт «Щасливі діти»: у дитячому закладі відремонтовані приміщення. У ДНЗ№6 зробили ремонт харчоблоку та придбали сучасне обладнання для кухні. Ініціатором проєкту «Сучасна кухня-смачна їжа-здорові діти» виступила батьківська рада закладу. Обидва проєкти до 300 тис грн, у тому числі співфінансування з обласного бюджету склало половину вартості.

Активну участь у цьогорічному конкурсі взяли богодухівські ОСББ.

Мініпроєкт «Рідна оселя – фортеця моя» дозволив відремонтувати покрівлю у багатоквартирному будинку №64-б по вул. Шевченка. В рамках мініпроєкту від ОСББ «Залужок» проведено ремонт системи водовідведення та встановлення урн для роздільного збору твердих побутових відходів.

Довідково. Протягом 2012 -2020 років Богодухівщиною подано на конкурс «Разом в майбутнє» 257 мініпроєктів, перемогу отримали 73, у тому числі в 2020 році подано 14 мініпроєктів, перемогу здобули 9. Загальна сума реалізованих мініпроєктів 12,3 млн грн, у 2020 році – майже 2,4 млн грн. 50% вартості реалізованих проєктів профінансовано з обласного бюджету.

Нагадаємо.