Олег Синєгубов звернувся до жителів деокупованих територій, які повертаються додому

Вирішуючи повернутися в деокуповані громади, треба зважати на безпекову ситуацію. Область досі залишається однією з найзасміченіших вибухонебезпечними предметами.

У разі виявлення підозрілих предметів у жодному випадку не можна наближатися до них. Не варто поряд користуватися і мобільним телефоном, бо це також може призвести до детонації.

Начальник ХОВА розповів, що станом на кінець грудня у Харкові проживає приблизно 1,1 мільйона осіб, на території області зареєстровано близько 450 тисяч осіб зі статусом ВПО.

«Попри небезпеку обстрілів жителі регіону, які раніше виїхали, продовжують поволі повертатися додому. Я думаю, що наступна хвиля повернення відбудеться навесні, по завершенню опалювального сезону», – зазначив Олег Синегубов.

Начальник ХОВА наголосив, що вирішуючи повернутися на деокуповані території, необхідно зважати на безпекову ситуацію.

За його словами, область досі залишається однією з найзасміченіших вибухонебезпечними предметами. Над розмінуванням території щодня працює понад 150 осіб зведеного загону ДСНС та більше 40 одиниць спецтехніки.

«У разі виявлення підозрілих предметів у жодному випадку не можна наближатися до них. Не варто поряд з підозрілими предметами користуватися і мобільним телефоном, бо це також може призвести до його детонації», – наголосив Олег Синєгубов.

Відразу слід викликати підрозділи ДСНС або Національної поліції для розмінування.

Нагадаємо.