Сергій Чернов: Вперше замість малюнків на асфальті малечу запрошують на онлайн-уроки з мінної безпеки…

День захисту дітей цього року проходить в умовах воєнного стану.

Президент УАРОР Сергій Чернов навів статистичні дані щодо постраждалих серед дітей від військових дій.

«Перше червня…

Щонайменше 689 дітей постраждали від війни на території України. Такі офіційні дані на 30 травня. Діти, як ніхто інший, беззахисні перед реаліями сучасного світу!

За інформацією ювенальних прокурорів з початку повномаштабної війни росії проти України 243 дитини загинуло та понад 446 поранено

Найбільше постраждало дітей у Донецькій області – 153, Київській – 116, Харківській – 111, Чернігівській – 68, Луганській – 52, Херсонській – 52, Миколаївській – 47, Запорізькій – 29, Сумській – 17, у м. Києві – 16, Житомирській – 15.

Ці цифри не остаточні, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях. Через постійні бомбардування та обстріли збройними силами рф українських міст та сіл пошкоджено 1909 закладів освіти. При цьому 180 з них зруйновано повністю.

Ще ніколи в День захисту дітей не звучала така страшна статистика. Взагалі, за останні три місяці багато чого в нашому житті трапилося Вперше.

Замість малюнків на асфальті або дитячих концертів малечу цього року вперше запрошують онлайн-уроки з мінної безпеки!

Все мине, і настане мир, і буде нове життя. Проте, страждання та … смерті дітей – не виправдати, не забути ніколи», – написав Сергій Чернов на сторінці в Фейсбук.

Нагадаємо.