Останні новини

Сергій Чернов: Кожен музей Харківщини володіє своїм унікальним контентом

Депутат Харківської обласної ради Сергій Чернов проаналізував роль музейної справи в сучасних реаліях.

«Сьогодні ми відзначаємо Міжнародний день музеїв.

Музеї Харківщини – невід’ємна частина культури нашого міста, його історія, його національне надбання. Щороку в місті та області проходить величезна кількість виставок і вернісажів, фестивалів і унікальних проектів.

В класичному розумінні музеї виконують в суспільстві високу місію – хранителів культурної, історичної та духовної спадщини, грають важливу просвітницьку роль.

На мою думку, всі музеї повинні прагнути в майбутнє. Сьогодні очевидно, що необхідне максимальне використання в музейних комунікаціях технологій майбутнього. Створюючи музейний бренд, потрібно враховувати особливості середовища, в якому він буде існувати.

Переконаний, що музеї і Харківщини і України не можуть конкурувати між собою, адже кожен володіє своїм унікальним контентом. В сучасному світі музеї можуть змагатися тільки за увагу аудиторії. Адже, головний конкурент музею – тисячі розваг, доступних кожному без відриву від екрану або необхідності виходити з дому. І з цією проблемою музейній спільноті ще доведеться позмагатися.

Я вітаю всіх представників музейної справи з чудовим святом – Міжнародним Днем музеїв! Ваша невпинна праця гідна найглибшої поваги.

Хочу побажати вам процвітання і розвитку, нових захоплених поглядів!

А відвідувачам зичу безмежного задоволення від походів до музеїв!», – сказав Сергій Чернов.

Нагадаємо.