Сергій Чернов: За даними ООН, понад 3,5 мільйона людей виїхали з України після вторгнення Росії

Сергій Чернов на своїй сторінці в Фейсбук висловив співчуття рідним загиблих у війни.

«Місяць болю, людських жертв, бомбардувань, страждань, втрат, але й разом з тим – витримки, мужності, незламності та прагнення до свободи.

Наші співвітчизники живуть у підвалах, підземних парковках і метро, людські жертви ростуть щодня але разом з тим країна продовжує жити, на стільки, на скільки це можливо.

Сьогодні вдень, після чергового ракетного обстрілу, я побачив на вулиці дітей, які вийшли подихати весняним повітрям і покататись на роликах! Я з болем відмітив про себе, що наші маленькі українці пристосовуються до того, до чого звикнути не можливо. Вони щоразу чекають завершення тривоги і виходять на прогулянку, спілкуватись та гратись з друзями.

За даними ООН, понад 3,5 мільйона людей виїхали з України після вторгнення Росії. Це найгірша криза біженців у Європі з часів Другої світової війни. Після нашої Перемоги на нас чекає зовсім інша реальність і всі ми, без винятку, це розуміємо.

Я вірю, що цей злочин проти людства має завершитись найближчим часом!

Я знаю, що ми відстоїмо своє право на мир та свободу!

Я розумію, що на шляху до сталої економіки та розвитку буде величезний шлях!

Я переконаний, що разом ми все подолаємо, відбудуємо та повернемо!

Я схиляюсь перед тими, чиї життя обірвала війна, але пам’ять про героїв-визволителів та жертв серед мирного населення ми будемо берегти вічно!

Тримаймося, Україна! Тримаймося, Харків!», – про це 24 березня на своїй сторінці в Фейсбук написав Сергій Чернов.

Нагадаємо.