Гуманітарний хаб ТЕЦ-5 об’єднав тепловиків, рятувальників та бізнесменів

Війна спонукала провідне тепло- й енергогенеруюче підприємство Харківщини ТЕЦ-5 розширювати свої компетенції і працювати ще й гуманітарним хабом.

Хаб організовано за ініціативи благодійного фонду «Майбутнє – дітям». Незамінними помічниками у діяльності гуманітарного хабу для теплоенергетиків, розповідає керівник ТЕЦ-5 Олександр Мінкович, є рятувальні підрозділи, які допомагають зустрічати із західних рубежів, розвантажувати і скеровувати далі до адресатів тонни вантажів гуманітарного призначення.

«Тепловики і рятувальники завжди були однією командою. Ми генеруємо тепло і світло, а колеги зі служби надзвичайних ситуацій вдень і вночі завжди поруч, убезпечуючи нашу працю. Тепер ми разом дбаємо і про те, щоб мешканці нашого краю, які опинилися у найгарячіших точках, змогли вижити і не потерпали хоча б від голоду», – говорить Олександр Мінкович.

Підкреслюючи важливість колективних зусиль з підтримання життєдіяльності громад, голова правління Харківської ТЕЦ-5 висловлює особисту подяку начальнику Головного управління ДСНС у Харківській області Олександру Волобуєву, начальнику Державної пожежно-рятувальної частини №37 Сергію Жижину, що опікується питаннями безпеки теплоцентралі, та керівнику вартової служби ДПЧ №37 Олександру Крупі.

«Переконаний, маємо говорити про цих людей вголос і дякувати їм прямо зараз за розуміння і взаємодопомогу, – зазначає Олександр Мінкович. – Вже понад місяць Слобажанщина витримує жахіття війни. Чимало наших друзів і партнерів діями виявляють свою підтримку. Серед недавніх прикладів – постачальник електричної енергії ТОВ «ЕК «ЕНОЛЛ», який відгукнувся на наше звернення і спрямував на потреби Збройних Сил України та мешканців Харківщини 150 тис. грн. Щира подяка цьому соціально відповідальному бізнесу».

Разом з тим ТЕЦ-5 ні на мить не припиняє свою основну діяльність, яка нині є ще й вкрай необхідною регіону. Щодоби на теплоцентралі генерується біля 5 тис. Гкал теплової енергії і будівлі міста-героя Харкова, незважаючи ні на що, сьогодні з теплом. Також ТЕЦ-5 виробляє в Об’єднану енергосистему України щодоби близько 4,5 млн кіловат-годин.

«Колектив ТЕЦ-5 працює під обстрілами і постійними атаками ворога. Це по-справжньому трудовий подвиг. Але це не те, до чого ми прагнемо. Ми хочемо нести тепло і світло у мирні житлові масиви, соціальну сферу, на промислові об’єкти. Тому об’єднуємо усіх небайдужих і прямуємо разом до перемоги», – говорить голова правління ПрАТ «Харківська ТЕЦ-5» Олександр Мінкович.

Нагадаємо.