У Харкові на Меморіалі Слави вшанували пам’ять визволителів

23 серпня, на Меморіалі Слави у Лісопарку проходять пам’ятні заходи, присвячені визволенню Харкова від нацистських загарбників.

У день 77 річниці визволення Харкова на Меморіальному комплексі квіти до Вічного вогню поклали голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, депутати обласної ради, керівництво міста, харків’яни.

Після завершення урочистої церемонії присутні вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання. Відбулася панахида за загиблими у роки Другої світової війни.

«Щоразу, йдучи цією Алеєю Слави до величного Монументу Батьківщини-Матері, який видно звіддаля, думаю про людей, які у 43-му врятували це місто, звільнивши його від нападників. Хтось щасливо повернувся у коло родини, а хтось залишився тут назавжди незримим охоронцем Харкова.

Визволителям – слава й доземний уклін! Саме завдяки їм Харків отримав шанс на життя й розвиток. І, вважаю, скористався ним сповна, адже зараз це – чудова перлина у намисті українських міст», – сказав голова Харківської обласної ради Сергій Чернов по завершенні церемонії вшанування пам’яті полеглих.

Нагадаємо.