Останні новини

Дворічанська громада презентувала соціальні мініпроєкти

Участь Дворічанської громади в обласному конкурсі «Разом в майбутнє», який запроваджено за ініціативи голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, щороку дозволяє реалізувати проекти розвитку в різних сферах.

Ініціативна група ветеранів Дворічанської організації ветеранів України та працівників територіального центру Дворічанського району реалізували міні-проєкт, спрямований на підтримку людей старшого віку, які зможуть отримувати якісні послуги у новій сучасній перукарні.

Загальний бюджет ініціативи – 44,440 тис грн, співфінансування з обласного бюджету склало 22,220 тис грн, з районного бюджету- 20, 000 тисгрн, решта кошти конкурсанта- 2,220 тис грн.

Перед початком нового навчального року для територіальної громади актуальними були освітні мініпроєкти. Так, для учнів Богданівської і Топільської шкіл обладнані сучасні кабінети.

У Богданівській школі з’явився сучасний кабінет математики, в якому встановлено мультимедійний комплекс та ноутбуки для учнів. Загальний бюджет проекту склав 278,955 тис грн, з них співфінансування з обласного бюджету- 139,478 тис грн, кошти сільського бюджету -50,000 тис грн, кошти конкурсантів- 89,477 тис грн.

Лінгафонний кабінет, що обладнаний в Топільскій школі, сприятиме оволодінню англійською мовою. Для кабінету придбано ноутбуки , гарнітуру, мережевий комутатор, маршрутизатор, інтерактивну дошку, проектор, акустичну систему, принтер. Загальна вартість проекту склала 224,637 тис грн, з них кошти обласного бюджету – 110,442 тис грн, кошти сільського бюджету – 19,195 тис грн, кошти конкурсантів – 95,000 тис грн.

Нагадаємо.