Останні новини

Сергій Чернов: Керівники підприємств мають усвідомлювати відповідальність за здоров’я кожного співробітника в трудових колективах

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов на своїй сторінці в Фейсбук звернувся до керівників підприємств і організацій з проханням терміново посилити санітарно-епідемічні вимоги в колективах.

«Керівникам підприємств і установ я рекомендую серйозно подбати про охорону здоров’я в колективах, роботу яких не можливо призупинити. Аби запобігти погіршенню ситуації з коронавірусом вже сьогодні слід вжити санітарно-епідемічні норми на підприємствах і в установах, адже більшість громадян користуються громадським транспортом.

В обласній раді з 12.03.2020 року ми вжили ряд превентивних заходів.

У разі необхідності будемо їх доповнювати і миттєво реагувати на виклики! Вони будуть стосуватися організації діяльності депутатського корпусу, виконавчого апарату облради, КП, першочергово створенню умов та стимулів роботи в обласних інфекційних лікарнях, тощо.

Ви у відповіді за здоров’я кожного співробітника в керованих вами трудових колективах! Бережіть дітей! Впевнений, що все буде добре!»

Нагадаємо.