В Україні оголошено загальну мобілізацію

У зв’язку із запровадженням воєнного стану в Україні громадянам чоловічої статі віком від 18 до 60 років заборонено виїзд за межі країни.

Мобілізацію необхідно провести на території Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської. Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей та Києва.

Мобілізація проводиться протягом 90 діб з дня набрання чинності цим Указом.

«Призов військовозобов’язаних, резервістів та залучення транспортних засобів забезпечення потреб Збройних сил України, Національної гвардії України. Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, інших військових формувань України здійснити в обсягах, визначених згідно з мобілізаційними планами», – йдеться в указі.

Генеральному штабу ЗСУ доручено визначити черговість та обсяги призову військовозобов’язаних, резервістів та транспортних засобів національної економіки в межах загального терміну мобілізації.

Нагадаємо.