Сергій Чернов: Україна залишається одним з провідних постачальників продовольства у світі

В Україні відзначили День працівників сільського господарства. З професійним святом працівників аграрного сектору привітав депутат Харківської обласної ради Сергій Чернов.

«День працівників сільського господарства, свято – однієї з провідних галузей економіки.

Україна завжди була відома, як велика сільськогосподарська держава та один з провідних постачальників продовольства у світі.

Виші Харківської області є потужним кластером аграрної освіти та науки. Саме у нас успішно готують висококваліфікованих спеціалістів-аграріїв, ведуть ефективні фундаментальні та експериментальні дослідження. Адже розвиток аграрної науки та впровадження у практику передових розробок вітчизняних науковців – одне зі стратегічних завдань економіки.

Від вашої праці, шановні аграрії, залежить те, наскільки стабільною буде економіка, які продукти та за якої вартості з’являться на полицях магазинів.

Завдяки працьовитості та відданості рідній землі кожного з вас, Харківщина займає лідируючі позиції з багатьох напрямків сільського господарства.

Від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя стабільного доходу та успіхів у вашій нелегкій праці! Нехай робота завжди приносить вам задоволення, а земля тішить багатим урожаєм! Зі святом!!!», – сказав Сергій Чернов.

Нагадаємо.