Сергій Чернов взяв участь у відкритті XXII Міжнародного рєпінського пленеру

Цьогоріч Чугуївський пленер присвячений 30-річчю незалежності України і відбувається під гаслом «Рєпін – митець, закоханий в Україну».

Творча група XXII Міжнародного рєпінського пленеру представлена майстрами пензля з Харкова, Києва, Одеси, Чернівців, Жовтих Вод, Кропивницького, Шеньяна (Китай).

«Завжди на високому рівні, доброзичливо! Щиро дякую вам за цікаві, самобутні та натхненні роботи, яких за підсумками пленеру стане ще більше. В кожній з них ми бачимо майстерність, талант, непересічне вміння побачити і відтворити прекрасне»,Сергій Чернов побажав успіху усім учасникам творчого проєкту.

Три тижні художники працюватимуть у мальовничих місцях краю, зустрічатимуться з чугуївськими колегами, братимуть участь у майстер-класах, а на завершення буде представлена підсумкова виставка їх робіт, під час якої будуть відібрані полотна, що поповнять колекцію робіт учасників пленеру всіх років.

Традиційно закриття пленеру відбудеться 5 серпня під час урочистостей з нагоди дня народження Іллі Рєпіна.

Довідково. Міжнародний рєпінський пленер проводиться у Чугуєві, на батьківщині Іллі Рєпіна, з 2000 року. За весь час проведення пленеру в ньому взяли участь понад 160 митців, багато хто з них приїздив неодноразово. Географія пленеру охоплює понад 50 міст з 9 країн.

Нагадаємо.