Сергій Чернов вручив дипломи випускникам Національного університету внутрішніх справ

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов взяв участь в урочистостях з нагоди випуску 453 курсантів Національного університету внутрішніх справ і посвячення їх у захисники правопорядку.

У зв’язку з пандемією, спричиненою коронавірусом COVID-19, урочистості пройшли в обмеженому режимі, з дотриманням усіх карантинних вимог, без присутності батьків, близьких та друзів.

453 випускники, за загальноприйнятим європейським стандартом, розташувалися на стільцях на університетському стадіоні «Динамо-Арена».

Голова Харківської обласної ради взяв участь в урочистій церемонії вручення дипломів лейтенантам-випускникам, які незабаром почнуть виконувати свої службові обов’язки по місцях призначення.

«Упевнений, що роки, які ви провели в університеті, зробили вас професіоналами своєї справи. Будьте гідними звання випускника одного з найкращих правоохоронних навчальних закладів України, усвідомлюйте відповідальність за життя своїх підлеглих та майбутнє нашої держави, й нехай сьогоднішній день залишиться у вашій пам’яті назавжди», – вітаючи захисників правопорядку наголосив Сергій Чернов.

Знаменно, що випуск відбувся 4 липня, коли Національна поліція України відзначає п’яту річницю створення. Тому юнаків і дівчат вітали не лише з отриманням дипломів, але й із професійним святом.

Нагадаємо.