Національна рада оштрафувала Балаклійську радіостанцію

Національна рада оголосила Балаклійському радіомовнику попередження та оштрафувала ТОВ «Дані-Теплоцентр» на 1,4 тисячі гривень.

Як розповіли у прес-службі Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, 18 квітня відомство прийняло рішення застосувати до ліцензіата ТОВ «Дані-Теплоцентр» (позивні «Дані»), місто Балаклія Харківської області, одразу дві санкції – оголошення попередження і стягнення штрафу у розмірі 5% від суми ліцензійного збору.

Протягом місяця мовник зобов’язаний привести свою діяльність у відповідність до вимог законодавства.

Зокрема у документі говориться, що 2 лютого мовник транслював твір гурту «Ленінград», що містить нецензурне висловлювання.

«З огляду на одержану інформацію 2 і 3 лютого регулятор провів моніторинг мовлення ТОВ «Дані-Теплоцентр», під час якого зафіксував ознаки порушення. Позапланова виїзна перевірки підтвердила їх наявність у мовленні ліцензіата».

 

За резолюцією Національної ради з питань телебачення і радіомовлення,  «даний контент належить до програм та передач, що можуть зашкодити фізичному, інтелектуальному і духовному розвитку неповнолітніх та юнацтва, його заборонено розповсюджувати або анонсувати, за винятком проміжку ефірного часу з 23:00 до 6:00».

Також, було зазначено, що 3 лютого ліцензіат не дотримався законодавчих норм щодо мови – з 7:00 по 14:00 частка пісень українською мовою в його ефірі становила лише 33,67%, тоді як відповідно до законодавства їх обсяг має бути не менше 35%.

Нагадаємо.