Юні дзюдоїсти Харківщини – серед кращих на чемпіонаті України

В Сумах відбувся чемпіонат України з дзюдо серед кадетів, на якому збірна Харківської області посіла третє загальнокомандне місце.

Участь в змаганнях взяли понад 600 спортсменів до 18 років з 24 регіонів країни. За підсумками чемпіонату на рахунку харківських дзюдоїстів були 1 золота, 2 срібні та 2 бронзові медалі.

Чемпіоном України у ваговій категорії до 60 кг став Михайло Фік. У фіналі харків’янин здолав киянина Гагіка Мартіросяна.

Срібні медалі здобули Назар Вісков (вагова до 55 кг), який у фіналі поступився киянину Климу Лантушенко, а також Тимур Наугольний (вагова до 66 кг), який поступився «золотом» одеситу Саіду-Магомеду Халідову.

Бронзові медалі вибороли Данило Кравченко (вагова до 50 кг) та Віола Мєлєшкова (вагова до 44 кг).