Останні новини

Стартує прийом проєктних заявок на конкурс медичних міні грантів

У Будинку рад голова Харківської обласної ради Сергій Чернов провів розширене онлайн-засідання Ради партнерів-бенефіціарів «Ефективна первинна медицина в громаді».

Учасники засідання підбили підсумки роботи проєктної команди та затвердили строки, план заходів та конкурсну документацію другого етапу конкурсу міні грантів в умовах карантину та на подальшу перспективу.

«Другий етап конкурсу міні грантів буде розрахований на центри первинної медико-санітарної допомоги, органи місцевого самоврядування, на території яких функціонують заклади первинної ланки медицини, а також на лікарів приватної практики. Загальний бюджет другого етапу конкурсу міні грантів складає 100 тисяч євро», – розповів Сергій Чернов, який очолює Раду партнерів-бенефіціарів проекту.

Отримані кошти можна буде витратити на впровадження стратегічних планів розвитку первинної медицини, зміцнення кадрового потенціалу, додаткової освіти медичних працівників, для підвищення якості медичних послуг населенню. Також заклад може придбати нове обладнання для сучасних методів діагностики.

Голова обласної ради підкреслив, що перший етап конкурсу показав ефективні результати, 12 громад Харківщини змогли за власними першочерговими потребами цілеспрямовано поліпшити умови організації первинної допомоги в амбулаторіях загальної практики – сімейної медицини.

«Це буде стимулювати органи місцевого самоврядування, центри надання первинної медичної допомоги, лікарів приватної практики брати участь у таких проектах та залучати додаткові кошти для ремонту будівель, закупівлі нового обладнання, навчання фахівців та створення умов для їх роботи», – підкреслив Сергій Чернов.

Заявку на міні грант та конкурсну документацію можна подати з 10 квітня до 4 травня 2020 року. Визначення переможців відбудеться до 22 травня 2020 року.

Термін реалізації міні грантів: червень-листопад 2020 року.

Довідково: Конкурс міні-грантів є частиною проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді», який реалізується в рамках програми ЄС «Підтримка громадянського суспільства, місцевих влад та прав людини в Україні» та фінансується Європейським Союзом.

Нагадаємо.