Керівників медичних закладів області запрошують на безкоштовні тренінги

Розпочато набір на безкоштовну навчальну програму з управління автономними закладами первинної медичної допомоги в громадах Харківської області.

До участі запрошуються керівники медзакладів та їхні заступники, а також спеціалісти, що займаються економічною стороною діяльності закладу (3-4 особи від закладу).

Основною метою програми є підвищення потенціалу управлінських команд центрів первинної медичної допомоги в управлінні медичними закладами в умовах реформування.

Навчання складається з 8 модулів, тривалість кожного – 7 годин. Періодичність проведення занять – 1 заняття на тиждень (кожної середи), з 9.30 до 17.30.

Орієнтовний старт програми – 17 лютого 2021 року.

Реєстрація триває до 12 лютого 2021 р.

Участь у навчальній програмі можлива за попередньої реєстрації – https://forms.gle/FHr8RCPsCyxPuvQA7

За словами депутата обласної ради Сергія Чернова, завдяки цьому проєкту вдалося покращити якість медичних послуг у сільській місцевості.

«Ми змогли організувати навчання сільських лікарів, середнього медичного персоналу. В рамках цього проєкту були здійснені ремонти в багатьох медичних установах області, було придбане сучасне обладнання, відкриті нові кабінети, зокрема для проведення великого переліку аналізів, мешканцям багатьох районів тепер не треба їхати у місто.

Кошти, які отримує регіон в рамках діючого Проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді», є інвестиціями, які мають вагоме значення для розвитку соціальної інфраструктури Слобожанщини», – вважає Сергій Чернов.

Довідково. Проєкт «Ефективна первинна медицина в громаді» стартував на Харківщині восени 2018 року і триватиме до лютого 2021 року.

Нагадаємо.