Сергій Чернов: Проєкти для молоді і ветеранів завжди будуть актуальними й успішними ініціативами Харківщини

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов під час робочого візиту до Краснограду відвідав Військово-спортивний клуб «Пересвіт» й Veteran Hub.

На цих локаціях презентовано мініпроєкти, які у 2020 році стали переможцями обласного конкурсу «Разом в майбутнє».

Завдяки проєкту «Ветерани завжди в строю» для облаштування приміщення Veteran Hub Красноградської районної організації ветеранів України, до складу якої входить 48 первинних осередків, що об’єднують майже 5 тисяч ветеранів, придбано меблі, комп’ютерна, побутова техніка.

Загальний бюджет склав понад 295 тис грн, з обласного бюджету у якості співфінансування спрямовано 103 тис грн, решта коштів: 92,4 тис грн – міський бюджет, 10,3 тис грн – кошти конкурсантів.

Сергій Чернов також побував у Військово-спортивному клубі «Пересвіт», в якому понад 70 дітей займаються кікбоксингом, козацьким двобоєм та рукопашним боєм.

На даний час утеплено 250 квадратних метрів фасаду та завершено капітальний ремонт спортивного залу клубу.

Вартість проєкту майже 300 тис грн, співфінансування з обласного бюджету склало 150 тис грн, міський бюджет – 130 тис грн, кошти конкурсанта – 15 тис грн.

«Вітаю красноградську територіальну громаду з тим, що важливі проєкти, які сприяють саме розвитку різних вікових груп громадян, а ми сьогодні бачимо, що презентовано успішні проєкти для ветеранів та молоді, втілились у життя. Вірю, що і в подальшому вже більш масштабні ідеї отримають поштовх і принесуть користь громаді. За дев’ять років дії обласного конкурсу мініпроєктів, Красноградщина реалізувала 100 місцевих ініціатив. Додатково майже 21 млн грн вдалося залучити на поліпшення комфорту у громаді», – наголосив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

Обласний конкурс «Разом в майбутнє» запроваджено за ініціативи голови Харківської обласної ради Сергія Чернова у 2009 році.

Всього у 2012-2020 роках Красноградщиною на конкурс подано 237 мініпроєктів. Перемогу отримали 100. Загальна сума 20,9 млн гривень, співфінансування з обласного бюджету 10,2 млн грн. В тому числі у 2020 році було подано 23 мініпроєкти, перемогу отримали 14.

Загальна сума проєктів–переможців становить 4 млн грн, в тому числі співфінансування з обласного бюджету 2 млн грн.

Нагадаємо.