Останні новини

Сергій Чернов: Консультативна рада підтримала пропозицію УАРОР щодо повноважень обласних рад у сфері надрокористування

Консультативна рада з питань місцевого самоврядування при Голові ВРУ підтримала пропозицію Української асоціації районних та обласних рад, що стосується повноважень обласних рад у сфері надрокористування.

Так, рекомендується Уряду, Парламенту та асоціаціям органів місцевого самоврядування активізувати законотворчу роботу щодо надання обласним радам повноважень стосовно погодження надання надр у користування з метою геологічного вивчення і розробки родовищ корисних копалин.

Крім того, як раніше повідомлялося, Консультативна рада також ухвалила рішення щодо забезпечення районних рад фінансовими ресурсами та субвенцією на виплату заборгованостей.

Довідково. 6 травня Українська асоціація районних та обласних рад звернулася до керівництва держави з пропозиціями щодо вирішення проблемних питань діяльності районних та обласних рад, а також перспектив децентралізації. 11 травня головні тези Звернення були озвучені в ході засідання Консультативної ради з питань місцевого самоврядування при Голові Верховної Ради України.

Нагадаємо.