Рятувальники нагадали харків’янам про необхідність правильного паркування машин

Неправильне паркування автомобілів заважає рятувальній спецтехніці вчасно дістатися до місця виклику.

Кожна хвилина, втрачена при ліквідації пожежі чи аварії на об’єкті, може призвести до людських жертв та масштабних втрат.

У Харкові давно існує проблема вчасного приїзду машин на місце пожежі. Не всій техніці вдається приїхати на пожежу через 10 хвилин після надходження повідомлення. За 15-20 хвилин трикімнатна квартира встигає практично повністю вигоріти.

Час прибуття пожежних підрозділів зокрема залежить від нормального проїзду до місця пожежі. Цьому часто заважає проблема з неправильним паркуванням автомобілів, особливо в центральних районах міста та у дворах житлових багатоповерхівок.

Через припарковані машини габаритна пожежна техніка не може під’їхати до палаючого об’єкту на належну відстань, особливо у вечірній час. Через хаотичне паркування на подвір’ях будинків буває неможливо розгорнути автодрабини для рятування людей.

Рятувальники, разом з патрульними поліцейськими та інспекторами з паркування здійснили рейд центральними вулицями міста. Результати рейду показали, що водії, нехтуючи правилами дорожнього руху паркують свої автомобілі в неналежному для цього місці.

З відео, яке відзняли рятувальники, видно як повільно пропускають спеціальну техніку водії автотранспору.

Нагадаємо.