Сергій Чернов зустрівся з представниками офісу Фонда Конрада Аденауера

В Дипломатичному клубі відбулась зустріч з керівницею офісу Фонда Конрада Аденауера у Харкові, Брігіттою Трібель та Олексієм Дороніним.

«Обговорили питання поглиблення співпраці, об’єднання зусиль та можливостей Фонду та Дипломатичного Клубу в питаннях реалізації навчальних програм для депутатів органів місцевого самоврядування, підтримки бізнесу, створення майданчику для діалогу підприємців з України та Німеччини. Керівництво Фонду та його експерти підтримують реформу децентралізації, її поглиблення, на районному та обласному рівнях, створення спроможних та відповідальних органів місцевого самоврядування на базовому, субрегіональному та регіональному рівнях. В найближчий час плануємо проведення спільних заходів та реалізацію розвиткових проєктів», – прокоментував зустріч Почесний президент Дипломатичного клубу Сергій Чернов.

Довідково. Фонд Конрада Аденауера – німецький фонд політичної освіти, що має представництво у більше ніж 100 країнах світу. Головна мета фонду – розвиток громадянського суспільства та сприяння обміну досвідом між експертами з різних країн.

Нагадаємо.