У приміщенні РДА знайшли агітаційні газети

За даними відділу комунікації ГУНП України в Харківській області, 18 лютого до поліції надійшла інформація від харків’янина про те, що невідомі залишили агітаційні газети однієї з партій у приміщенні Первомайської районної державної адміністрації.

Під час перевірки працівники поліції встановили, що газети були привезені з типографії для подальшої передачі представникам партії. У зв’язку з тим, що офіс партії був зачинений, друковані матеріали залишили в приміщенні адміністрації.

Інформація внесена до Журналу єдиного обліку заяв і повідомлень Первомайського відділу поліції. Триває перевірка за фактом виявлення друкованої агітації у приміщенні районної державної адміністрації.

Нагадаємо, що триває досудове розслідування за 3 фактами спроби підкупу виборця, за якими відкрито кримінальні провадження за ч. 2 ст. 160 (підкуп виборця, учасника референдуму) Кримінального кодексу України.

 Довідково. З початку передвиборної кампанії поліціянтами Харківської області зареєстровано 69 повідомлень про порушення Закону України «Про вибори Президента України».

Нагадаємо.