Останні новини

Сергій Чернов: Наше спільне завдання: створювати сучасні умови для лікування та сприяти професійному росту медперсоналу

Почесний Президент Дипломатичного клубу Сергій Чернов та Почесний консул Республіки Казахстан у м. Харків Емін Наджафлі вручили Харківській обласній дитячій клінічній лікарні №1 благодійну допомогу.

«Відбулась тепла зустріч з колективом Харківської обласної дитячої лікарні №1. Дякуємо від Харківського дипломатичного клубу, Почесного Консульства Казахстану Генеральному директору КП Оксані Піонтковській, усім лікарям, медичним сестрам, санітаркам, технічному персоналу медичного підприємства за цілодобову самовіддану працю по лікуванню діточок з Харківської, Донецької, Луганської та інших областей», – прокоментував Сергій Чернов.

Зокрема, було передане нове обладнання, необхідне при проведенні нейрохірургічних ендоскопічних втручань.

«Наше спільне завдання: створювати сучасні умови для лікування пацієнтам та повного розкриття високопрофесійної майстерності медперсоналу. Від нашої дипломатичної команди, завдячуючи п. Еміну Наджафлі, передали обіцяне в День захисту дітей, необхідне медичне обладнання вартістю 100 тис.грн. Хай воно в умілих руках лікарів працює на відновлення здоров‘я наших дітей. Низькій уклін і найкращі побажання медикам!», – додав Сергій Чернов.

У Харківському дипломатичному клубі нагадали, що 29 років тому вперше були встановлені дипломатичні відносини між двома державами. Та вже протягом тривалого співробітництва відносини постійно розвиваються та укріплюються.

Нагадаємо.