Останні новини

Уряд після подій у Харкові створив Реєстр соцпослуг

Кабінет міністрів України на засіданні у середу визначив порядок формування та ведення Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг.

«27 січня 2021 року Урядом затверджено постанову «Про Реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг», яка визначає правила формування та ведення такого Реєстру і доступу суб’єктів і людей до нього. Це дасть змогу створити алгоритм прозорості ринку надавачів послуг та реєстрації відповідних суб’єктів», – повідомили в міністерстві соціальної політики.

У міністерстві повідомляють про старт посиленої роботи щодо включення до Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг усіх суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність у сфері надання соціальних послуг, пише UNN.

У подальшому ця інформація з Реєстру може використовуватися для здійснення відповідних контрольних заходів.

Крім того, повідомляється, що урядом було доручено обласним державним адміністраціям організувати роботу з дотримання надавачами соціальних послуг діяльності за визначеними Критеріями діяльності.

Довідково. 21 січня поточного року у Харкові в приватному пансіонаті, який здійснював догляд за громадянами похилого віку, сталась пожежа. Кількість загиблих зросла до 16 людей. Як зазначають в Міністерстві, інформацію про зазначений суб’єкт господарювання не було внесено до жодного реєстру, органи соціального захисту населення також не знали про діяльність цього суб’єкта.

Нагадаємо.