Останні новини

Прийнято зміни до Програми гендерної рівності

90 депутатів Харківської обласної ради підтримали зміни до Програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року.

Метою Програми є забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у всіх сферах життя суспільства не тільки за ознакою статі, а й за іншими захищеними законом ознаками, такі як – вік, інвалідність, соціально-економічний статус, расова приналежність, місце проживання тощо.

Зміни до Програми внесено з метою подолання гендерних стереотипів шляхом здійснення заходів з підтримки жінок і чоловіків похилого віку, зокрема тих, яким виповнилося 100 років.

Також регламентувалося надання фінансової підтримки інститутам громадянського суспільства соціального спрямування на програми, проекти чи заходи, які націлені на подолання гендерних стереотипів. Загальна сума фінансування 250 тис грн, з них передбачено на 2020 рік – 121 тис грн, на 2021 рік – 129 тис грн.

Окрім того, впроваджуватимуться заходи з надання підтримки молодіжним та дитячим громадським об’єднанням для реалізації проектів, спрямованих на забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

Нагадаємо.