Конгрес самоврядування України уклав Меморандуми про співпрацю

Конгрес самоврядування України підписав Меморандуми про співпрацю з ВГО «Союз експертів України» та відокремленим структурним підрозділом державного підприємства «Інформаційні судові системи» «Центр судової експертизи та експертних досліджень» Державної судової адміністрації України.

«Метою співпраці є консолідація зусиль для реалізації потенціалу під час воєнних дій та післявоєнної відбудови України шляхом забезпечення засобами судової експертизи», – прокоментував президент Конгресу Сергій Чернов.

Довідково. Громадська організація «Конгрес самоврядування України» утворена 22 листопада 2023 року. Головною метою діяльності Конгресу є зміцнення демократії та інтеграція України до Європейської родини.

Окремим напрямком діяльності Конгресу є напрацювання та реалізація ініціатив з підтримки органів місцевого самоврядування та реформи децентралізації. Крім того, при Конгресі утворений Координаційний центр з гуманітарних питань, який покликаний сприяти у подолані наслідків війни росії проти України.

Нагадаємо.