Сергій Чернов: Я готовий разом з фахівцями робити потрібні кроки для розуміння ситуації в освітньому процесі

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов на своїй сторінці в Фейсбук прокоментував дані рейтингу за результатами ЗНО по Україні.

«Всі засоби масової інформації в захваті обговорюють рейтинг областей за результатами ЗНО.

Згідно з даними рейтингу Харківська область посіла шосте «почесне» місце серед регіонів України.

Автори дослідження нагадали, що на Харківщині налічується 397 шкіл, у яких в минулому навчальному році здобували освіту 7694 учня.

На першому місці – Львівська область, на другому – Сумська, на третьому – Тернопільська, на четвертому – Волинська область, на п’ятому – Черкаська, на шостому – Харківська.

Місто Харків у рейтингу обласних центрів посіло п’яту позицію.

На першому місці – Київ, на другому – Львів, на третьому – Рівне, на четвертому – Тернопіль.

Я радий за Львівську та Тернопільську області, які в обох рейтингах залишаються на позиціях лідера. Але разом з тим я не розумію, чому такі результати на Харківщині. Для порівняння – за підсумками ЗНО у 2019 році Харківська область була четвертою!

Ми постійно говоримо про кількість наших навчальних закладів, про рівень освіти і я знаю, що нам дійсно є чим пишатись. Але шосте місце – це прикрий результат для Наукової та Студентської столиці.

Цьому питанню треба приділити належну увагу, розібратись, проаналізувати причини і терміново їх виправляти. Чесно, мене вразила ця ситуація, і я готовий разом з фахівцями робити потрібні кроки для її розуміння», – написав Сергій Чернов.

Додатково. 24 вересня 2020 року Рейтинг було скориговано порталом «Освіта». Харківська область сьогодні опинилась на одну позицію вище.

Нагадаємо.