Сергій Чернов: До дружньої родини фестивалю «Дитятко» долучились учасники з усієї земної кулі

У галереї «Бузок» презентовано виставку робіт учасників Всеукраїнського конкурсу графічного дизайну «Дитятко.Art».

Президент Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко», голова Харківської обласної ради Сергій Чернов побував на відкритті виставки та нагородив переможців.

Щороку розширюються культурна та конкурсна програма Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко». У 2020 році оргкомітетом спільно з КЗ «Харківський обласний палац дитячої та юнацької творчості» започатковано проведення Всеукраїнського дитячого конкурсу графічного дизайну «Дитятко.Art».

Конкурс проводиться в двох номінаціях – «Постер Фестивалю» й «Постер номінації Фестивалю». Загалом оргкомітет отримав 24 конкурсні роботи. Найменшому учаснику – 4 роки, найстаршому – 17.

В перший день роботи медіафесту у Харківському інформаційно-виставковому центрі «Бузок» презентовано виставку робіт учасників конкурсу. Нагороди переможцям вручив голова Харківської обласної ради, президент Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко» Сергій Чернов.

«До дружньої родини «Дитятка» долучились учасники з усієї земної кулі. Щороку ми ростемо і намагаємось збагатити програму фесту новим змістом, адже світ змінюється і сучасні технологій обумовлюють виникнення нових творчих підходів. Переконаний, що ідея «Дитятко.Art» дуже вдала, адже саме цей конкурс сприятиме розкриттю талантів у перспективному напрямі сучасного мистецтва – графічному дизайні», – зазначив Сергій Чернов.

Як зазначив голова журі конкурсу, український художник-монументаліст, графік, автор об’єктів та інсталяцій Роман Мінін, у незвичних умовах, в яких опинилося сьогодні людство, розвитку дитячої творчості необхідно приділяти особливу увагу, створюючи для цього умови.

«Час диктує нові реалії і віртуальний простір, який ми можемо створити для демонстрації робіт наших юних талантів, це буде корисним майданчиком. Те, що в рамках фестивалю «Дитятко» вдалося успішно реалізувати ініціативу конкурсу графічного дизайну, надихає на нові ідеї. Сподіваюсь, що невдовзі організуємо конкурс дитячої паркової скульптури», – зазначив Роман Мінін.

Нагадаємо.