Сергій Чернов: 23 серпня – особливий день для кожного харків’янина

«День визволення міста – свята і історично значуща дата»,- переконаний депутат Харківської обласної ради Сергій Чернов.

«Пам’ять про війну не підвладна часу. Відчуваєш гордість за співвітчизників, які в суворі роки війни відстояли свободу і наше право на життя.

За 23 місяці окупації місто-красень було перетворене на руїни. Гітлерівці зруйнували і спалили всі основні споруди, залізничний вокзал, із 33 вищих навчальних закладів були знищені 28. А в університетській бібліотеці фашисти влаштували конюшню. Розстріляли, повісили і замучили понад 60 тисяч харків’ян, близько 15 тисяч загинуло від голоду.

Є дати, які об’єднують людей і викликають найширші емоції. До таких належить 23 серпня. В цей день я обов’язково приходжу з квітами до могили невідомого солдата. Кожного року помічаю, що не зменшується кількість молодих людей, молодих батьків з дітьми, які приходять вшанувати пам’ять визволителів.

Єдність народу, безмежна віра в свої сили дозволили здолати ворога, відновити місто з попелу. У цьому є внесок кожного жителя регіона воєнного покоління. Сьогодні Харків – могутнє місто, яке вражає людським потенціалом, ресурсами й колосальними здобутками в усіх сферах життя.

Дорогою ціною сплачено за мир, Харків, як ніяке інше місто, довелось визволяти тричі! Сьогодні ми віддаємо данину глибокої поваги безсмертному подвигу воїнів-визволителів! Низький уклін ветеранам війни і мирному населенню, чия доблесть, мужність і патріотизм допомогли вистояти і перемогти!

Зі святом, земляки! Мирного неба і розквіту нашій рідній Харківщині!», – сказав Сергій Чернов.

Нагадаємо.