Останні новини

Сергій Чернов: Не повинно бути політичного забарвлення у вирішенні соціально значущих питань

32 мільйони гривень спрямують з обласного бюджету на створення реабілітаційного центру в Обласному госпіталі ветеранів війни.

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов провів робочу нараду з керівниками ветеранських районних організацій воїнів-інтернаціоналістів.

Розглядали питання соціального захисту родин ветеранів війни в Афганістані, забезпечення належного лікування у профільних установах, надання пільг на проїзд у громадському транспорті, обчислення тарифів на газ тощо.

Як зазначив голова Харківської обласної спілки ветеранів Афганістану Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Володимир Рижков, у ветеранському русі є занепокоєння. Головним чином йдеться про рішення з надання пільг на проїзд у громадському транспорті та запровадження електронного проїзного білету, ухвалені на рівні держави, а також впровадження в дію другого етапу медичної реформи.

«Щороку на підтримку проектів чорнобильських організацій з обласного бюджету виділялись кошти, також необхідне фінансування спрямовувалося на захищені статті, а саме заробітні плати працівникам медичних установ та комунальні платежі. Ситуація, коли Міністерство охорони здоров’я просто самоусунулось від відповідальності за впровадження реформи у регіонах, викликає обурення», – зауважив голова обласної ради Сергій Чернов.

«На покриття фінансового дефіциту медичних закладів області, тільки на 9 місяців поточного року з обласного бюджету ми маємо спрямувати майже 550 млн грн, у тому числі на створення реабілітаційного центру у госпіталі ветеранів війни 32 млн грн».

Воїни-інтернаціоналісти звернулися до голови обласної ради за сприянням у розповсюдженні у районах області Книги пам’яті, в якій викладені біографії загиблих афганців, уродженців Харківської області, а також щодо отримання методичної допомоги у реалізації проектів ветеранських організацій.

«Від імені депутатського корпусу висловлюю підтримку ветеранському руху та повагу за конструктив у обговоренні цих складних тем. Не повинно бути політичного забарвлення у вирішенні питань надання медичних послуг, забезпечення пільгового проїзду у громадському транспорті, формування тарифів тощо. Тут на першому місці має бути виключно справедливість», – зауважив Сергій Чернов та від імені депутатського корпусу вручив відзнаки обласної ради.

Нагадаємо.