Підписантів «Угоди мерів» запрошують до участі у конкурсі

Проект ЄС «Угода мерів» запрошує взяти участь у Конкурсі Угоди мерів: «Кращі практики впровадження Планів дій щодо клімату та енергії».

До участі запрошуються:

  • 1 категорія: громади з населенням до 50 000 мешканців;
  • 2 категорія: громади з населенням від 50 001 мешканців.

Учасники Конкурсу повинні підготувати наступне:

  • есе на тему «Кращі практики впровадження Плану дій щодо клімату та енергії на рівні громади»;
  • фото-колаж з Днів енергії на тему «Дні енергії єднають громаду!»;
  • коротке відео не більше 90 секунд на тему «60 слів про Угоду мерів».

Громаду може представляти тільки один учасник на рівні енергоменеджера або відповідальної особи за Угоду мерів, який активно бере участь у впровадженні Плану дій щодо клімату та енергії та його моніторингу.

Більше інформації – за посиланням.

«Цей проєкт відкриває широкі можливості для залучення додаткових коштів, які дозволяють вирішувати конкретні питання з енергомодернізації. Я рекомендую долучитися до Європейської ініціативи тим ОТГ, які ще цього не зробили!», – зауважує депутат Харківської обласної ради Сергій Чернов.

 

Довідково. Угода Мерів – провідна ініціатива, започаткована Європейським Союзом, котра охоплює місцеві та регіональні органи влади, які беруть на себе добровільні зобов’язання підвищувати енергоефективність та нарощувати використання відновлювальних джерел енергії на своїх територіях. Керуючись цим зобов’язанням підписанти Угоди прагнуть скоротити власні викиди СО2 щонайменше на 20% до 2020 року, сприяючи, таким чином, розвитку екологічно орієнтованої економіки та підвищенню якості життя.

Нагадаємо.