Сергій Чернов: Позиція Асоціації у Конституційному процесі незмінна – трирівнева система органів місцевого самоврядування

Відбулась онлайн-нарада Української асоціації районних та обласних рад з керівництвом обласних рад. обговорили зміни до Конституції, інвестиційну діяльність та організаційні питання

На заході, з поміж інших питань, обговорили позиції УАРОР в робочій групі з напрацювання змін до Конституції України щодо децентралізації влади, інвестиційну діяльність та організаційні питання УАРОР.

Президент УАРОР Сергій Чернов зазначив, що на сьогодні є великі успіхи у відстоюванні інтересів стосовно змін до Конституції в частині децентралізації.

«Позиція Асоціації у Конституційному процесі незмінна: трирівнева система органів місцевого самоврядування: громада-район-область. На кожному рівні функціонують виконавчі комітети, які очолюють голови відповідних рад. Органи місцевого самоврядування мають сильні повноваження  й відповідні ресурси на їх виконання», — наголосив Сергій Чернов.

Також на онлайн-нараді була презентована діяльність Всесвітнього торгівельного центру, з яким Асоціація 28 квітня цього року підписала меморандум про співпрацю.

Нагадаємо.