Рибоохоронний патруль зафіксував дев’ять порушень природоохоронного законодавства

ФОТО: архів

З 18 по 22 лютого 2019 Харківським рибоохоронним патрулем було здійснено кілька рейдів на території міста і області.

Всі перевірки були спрямовані на запобігання незаконній торгівлі водними біоресурсами.

За результатами перевірок у порушників вилучено 143 кг водних біоресурсів різного видового складу. У всіх випадках у громадян були відсутні документи, що підтверджують законність придбання риби.

19 лютого на ринку в смт Куп’янськ-Вузловий Куп’янського району Харківської області затримано громадянина під час незаконної реалізації риби. Загальна вага вилучених водних біоресурсів склав 5 кг. На момент торгівлі у чоловіка були відсутні документи законності збуту водних біоресурсів.

21 лютого на стихійному ринку, біля станції метро «Індустріальна», громадянка торгувала свіжою рибою. Загальна вага риби в порушника склала 20 кг. Ніяких документів на рибу у жінки не виявилося.

В той же день, в с. Панютине Лозівського району Харківської області виявлено чоловіка, який продавав щук і карасів. Загальна вага водних біоресурсів наявних у порушника склала 29 кг. Документів, які б підтверджували законність продажу риби громадянина не було.

На всіх осіб оформлено протоколи за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП. Матеріали справ готуються для передачі в суди, з метою притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності відповідно до чинного законодавства.

Нагадаємо.