Останні новини

В громадах проведуть інвентаризацію природних ресурсів і об’єктів

В Україні проведуть інвентаризацію водних і лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності, які знаходяться на території громад.

У серпні в кожній області буде створена спеціальна комісія, яка займатиметься питанням інвентаризації усіх лісових об’єктів та водних ресурсів, а також об’єктів державної та комунальної власності, що знаходяться на території територіальних громад.

Рішення, яке РНБО прийняло у квітні, зокрема вимагає, щоб Мінрегіон спільно з іншими міністерствами і відомствами, а також з обласними державними адміністраціями провели інвентаризацію лісових, водних ресурсів, об’єктів комунальної та державної власності, які є на території громад.

За словами Міністра розвитку громад та територій В’ячеслава Негоди, ця величезна робота вимагатиме не лише зусиль міністерств та ОДА, а й сприяння самих громад, які мають бути у цьому зацікавлені, бо з початку поточного року кожна громада відповідає за усю свою територію, а не лише за територію населених пунктів, як це було раніше.

Нагадаємо.