Останні новини

Сергій Чернов призначений радником Голови Верховної Ради України з питань децентралізації

Харківський депутат, Президент Української асоціації районних та обласних рад Сергій Чернов призначений радником на громадських засадах спікера Верховної Ради України Дмитра Разумкова.

«Я призначений радником на громадських засадах з питань розвитку місцевого самоврядування і проведення реформи децентралізації. На сьогоднішній день без Верховної Ради реформа у країні взагалі ніяка неможлива, усі законодавчі ініціативи, які сьогодні реалізуються, вони реалізуються практиками. Тому, я вважаю, що абсолютно буде корисним, якщо я і колеги мої, команда людей, які з практичної сторони працювали і продовжують сьогодні займатися місцевим самоврядуванням, буде об’єктивно інформувати, в тому числі, й керівника Верховної Ради. Це додатковий майданчик хороших комунікацій між парламентарями та представниками місцевого самоврядування», — прокоментував своє призначення Сергій Чернов.

Сергій Чернов зазначив, що не братиме участь у написанні законопроектів, що стосуються реформи місцевого самоврядування.

«Я буду насамперед виконувати ті доручення, що буде ставити переді мною як перед радником на громадських засадах голова Верховної Ради Дмитро Олександрович Разумков. І, звичайно ж, у першу чергу ці питання будуть стосуватися регіональної політики та розвитку місцевого самоврядування», – сказав депутат облради.

Розпорядження про призначення передбачає роботу на період всієї каденції голови Верховної Ради України.

Нагадаємо.