Останні новини

Оприлюднено Звіт про роботу Харківської обласної ради VII скликання

Харківська обласна рада VII скликання була сформована за результатами місцевих виборів 25 жовтня 2015 року.

На сайті Облради опублікована інформація про діяльність депутатського корпусу та виконавчого апарату Харківської обласної ради за період VII скликання.

«Час каденції сьомого скликання Харківської обласної ради припав на непростий період у житті країни. Виклики, з якими зіткнулося українське суспільство у цей час, вимагали відповідальної, зваженої, державницької позиції від тих, кому громадяни довірили представляти свої інтереси на регіональному рівні.

З одного боку, нелегким випробуванням стала територіальна близькість до зони проведення операції Об’єднаних сил на сході України. З іншого боку, перед обласною радою стояло відповідальне завдання сприяти реформам, передовсім децентралізації, розгортання якої припало саме на період поточної каденції. Необхідність протидіяти поширенню коронавірусної хвороби Covid-2019 змусила усіх нас знаходити нові форми роботи і взаємодії.

За таких обставин депутати сьомого скликання змогли працювати таким чином, що Харківська обласна рада залишилася ініціативним і впливовим органом влади, ефективним майданчиком для дискусії та пошуку шляхів розв’язання нагальних питань, центром прийняття рішень спрямованих на розбудову регіону.

Харківська обласна рада зробила значний внесок у процес децентралізації в області, зокрема у добровільне об’єднання громад та формування нового територіального устрою на районному рівні, а також реалізувала цілу низку ініціатив, спрямованих на розбудову територій, забезпечувала успішне виконання цільових обласних програм.

Харківська обласна рада VII скликання була сформована за результатами місцевих виборів 25 жовтня 2015 року».

Докладніше про роботу Харківської обласної ради VII скликання на сайті Харківської обласної ради.

Нагадаємо.