Протягом доби сім скарг на незаконну агітацію

За даними відділу комунікації ГУ НП України в Харківській області, до   поліції надійшло сім нових повідомлень про порушення Закону «Про вибори».

Зокрема, вказані повідомлення були зареєстровані у Київському, Московському, Харківському та Ізюмському відділах.

Заяви надійшли від громадян та від представників громадських організацій. Вони повідомили, що на деяких носіях була відсутня інформація про замовника та інші вихідні дані, не було відомостей про установу, що здійснила друк та тираж, та інформації про осіб, відповідальних за випуск.

Всі матеріали зареєстровані в Журналах заяв і повідомлень територіальних районних відділів. Проводяться перевірки фактів, викладених у зверненнях.

Загалом, з початку року поліцейські зафіксували 52 повідомлення про порушення Закону «Про вибори». Відкрито три кримінальних провадження за ч. 2 ст. 160 (підкуп виборця, учасника референдуму) Кримінального кодексу України.

За результатами перевірки відносно двох порушників були складені адміністративні протоколи за ч. 1 та ч. 2 ст. 212-13 (виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Нагадаємо.