На Харківщині триває Європейський тиждень сталої енергії

В рамках Європейського тижня сталої енергії відбуваються практичні семінари для територіальних громад та органів місцевого самоврядування.

Питання ефективного використання енергоресурсів та економії фінансових коштів є актуальними для територіальних громад Слобожанщини. Тож за підтримки Харківської обласної ради організовано низку практичних онлайн семінарів, в ході яких вивчається провідний досвід застосування сучасних технологій в галузі енергетики та екологічного споживання енергії.

До участі у заходах запрошені представники об’єднаних територіальних громад регіону, фахівці комунальних підприємств та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

На семінарах розглянули можливості використання енергоефективних технологій в системах опалення, вентиляції та кондиціонування приміщень, утеплення фасадів та застосування технологій рекуперації тепла в житлових будинках та комунальних установах.

Учасники мали змогу ознайомитись з прикладами застосування енергоефективних технологій в населених пунктах України та поставити питання безпосередньо представникам провідних фірм–виробників енергозберігаючих систем та продуктів.

В рамках цьогорічного Європейського тижня енергії, який відкрив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов 23 червня, вже відбулось три практичні семінари, четвертий, заключний семінар, заплановано на 26 червня. Також тематичні заходи, спрямовані на популяризацію відповідального споживання енергоресурсів, відбуваються на Чугуївщині, Куп’янщині, Первомайщині та у місті Мерефа.

Нагадаємо.