Координаційний центр УАРОР з питань тероборони домовився з німецькими партнерами у сфері безпеки про допомогу Україні

За словами Президента УАРОР Сергія Чернова, відпрацьовані питання технічного та юридичного супроводження фіксації злочинів скоєних військами рф в Україні.

Представники Штабу з процесуальної діяльності у сфері відшкодування збитків завданих територіальним громадам при Координаційному центрі УАРОР з питань тероборони на чолі з Андрієм Маляром обговорили з Керуючим директором Міжнародної виставки та конференції внутрішньої безпеки Уве Х. Верштедтом (ФРН), що відбулась у Франкфурті-на-Майні, надання методичної та матеріально-технічної допомоги для Украіни.

Поїздка була ефективною. Продовжуємо працюємо з нашим колегами по затвердженому плану.

Довідково. GPEC General Police Equipment Exhibition & Conference – це найбільша в Європі закрита спеціальна виставка для поліції та органів безпеки, що організовується під патронатом Федерального міністра внутрішніх справ ФРН.

У виставці брали участь понад 300 компаній виробників обладнання та витратних матеріалів для патрульної та кримінальної поліції, поліції контролю обігу наркотиків, поліції спеціального призначення, криміналістів, вибухотехніків, підрозділів оперативного документування та розвідки. Також, у виставці брали участь представники правоохоронних та державних органів.  

Нагадаємо.