Харківські хокеїстки завоювали «золото» чемпіонату України

Жіноча хокейна команда «Пантери» стала переможницею національного чемпіонату сезону 2020/2021. «Золото» змагань харків’янки завоювали вдруге в своїй історії.

Чемпіонат України сезону-2020/2021 проводили за скороченою схемою. Три колективи, які виявили бажання битися за нагороди, провели між собою по одній зустрічі і розіграли позиції в призовій трійці.

«Пантери» розпочали боротьбу з розгромної перемоги з рахунком 19:2 над «Дніпровськими Білками». Команда з Дніпра до зустрічі з харків’янками програла ще київській «Україночці» (1:11). Таким чином, зустріч «Пантер» з киянками стала вирішальною.

Сили команд на льоду виявилися приблизно рівними. На влучні кидки у виконанні Владислави Скащук і Дарини Рожок столична команда відповідала забитими шайбами Аліпової.

Нічийний рахунок довела до переможного все та ж Скачук. Вирішальну шайбу вона відправила у ворота суперниць за 48 секунд до завершення третього періоду – 3:2.

Довідково. Харківський жіночий хокейний клуб «Пантери» створений у липні 2016 року. Дівчата двічі ставали переможницями чемпіонатів України, а також срібним (сезон-2018/2019) і бронзовим (сезон 2016/2017) призером національного турніру.

Нагадаємо.