Громади візьмуть участь у проєкті моніторингу та оцінки якості послуг

Програма USAID DOBRE запустила пілотний проєкт з розробки системи оцінки ефективності територіальних громад, у рамках якого відбулося опитування.

Координаційна група вирішила допустити до участі у Пілотному проєкті усі територіальні громади, які зголосилися для цього.

Опитування проходило з 2 до 11 лютого 2021 року серед усіх територіальних громад України. Загалом Програма USAID DOBRE отримали 124 заявки.

Взяти участь у пілотному проєкті виявили бажання 111 громад із 23 областей України (усі, окрім Вінницької), а також три обласних центри Дніпро, Львів, Полтава.

До складу координаційної групи з розробки системи оцінки ефективності територіальних громад  були запрошені представники місцевого самоврядування, Міністерства розвитку громад та територій України, експерти в роботі місцевого самоврядування.

Зважаючи на результати опитування, Координаційна група вирішила вибрати для першого етапу три послуги:

  • збирання/переробка сміття,
  • постачання питної води,
  • шкільна освіта.

Наступним етапом, після звершення Пілотного проєкту, Програма DOBRE планує розробити індикатори для максимально можливої кількості послуг, які надають громади своїм мешканцям, пише сайт Децентралізація.

Участь у Пілотному проєкті з розробки системи оцінки ефективності територіальних громад є добровільною та не передбачає фінансової чи іншої винагороди для його учасників. Довідково: rkifliuk@globalcommunities.org).

Нагадаємо.